مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

عرضه عمده‌ برگه زرد آلوارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

برگه‌زردآلو برای دوره بارداری مفید استعرضه عمده‌ برگه زرد آلو ارومیه
برگه زرد آلو ارومیه

عرضه عمده‌ برگه زرد آلوارومیه یکی از تولیدات خشکبار در شهر ارومیه است،و جزو پرفروش ها می‌باشد، این محصول به صورت عمده هم به فروش می رسد. با وجود تولید این محصول در چندین شهر دیگر اما برگه زردآلو ارومیه جایگاه ویژه ای در بین مردم. حتی کشورهای وارد کننده این محصول می باشد، مجموعه ما با چندین سال تجربه در این خصوص به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های عرضه عمده برگه زرد آلو ارومیه در کشور محسوب می گردد.

عرضه عمده برگه زرد آلو در ارومیه

برگه‌زردآلو برای دوره بارداری مفید است

خواص برگه زرد آلو بسیار زیاد است و در سلامتی بسیار مفید می باشد. از مهمترین خواص این محصول در دوران بار داری بانوان میتوان اشاره کرد، که هم برای مادر و هم جنین بسیار مفید است.

برگه زردآلو دارای مواد مغذی و پروتئینی بسیاری می باشد. از جمله آنها می توان به (کلسیم، پتاسیم، منیزیم و آهن) اشاره کرد. در کل این محصول یک ماده غذایی با سدیم پایین در دوران بارداری به حساب می‌آید.

از دیگر خواص برگه زردآلو در دوران بارداری می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  1. تامین ویتامین c در در بدن مادر و جنین.
  2. تقویت سیستم ایمنی بدن.
  3. جلوگیری کننده از ورود هرگونه باکتری و ویروس به بدن.
  4. بهبود دهنده سیستم گوارشی در دوران بارداری.
  5. وجود کلسیم و منیزیم در برگه زرد آلو باعث بهبود و رشد استخوان جنین می گردد.
  6. اسید فولیک و پتاسیی موجود در آن باعث سلامت مغز جنین می‌گردد. مانند وجود کم خونی در بدن می شود باعث مشکلات و دفع ادرار می گردد. بسیاری دیگر از خواص بیشماری که در این میوه خشک موجود می باشد

برگه‌زردآلو برای دوره بارداری مفید است

عرضه عمده‌ برگه زرد آلو ارومیه

بازار قیمتی برگ زردآلو بسیار متفاوت است یکی از عواملی که باعث این تفاوت ها در قیمت این محصول می گردد. برداشت این محصول است که اگر در سال برداشت آن چند باشد قیمت آن به صورت افزایشی می باشد. اگر برداشت این محصول خوب و باشد قیمت این محصول نیز کاهشی می شود. برگه زردآلو مثل سایر میوه‌های خشک فراوان نیست.

بیشترین و بهترین نوع این محصول هم در شهر ارومیه تولید می‌گردد. این برگها دارای انواع مختلفی در بازار به فروش می‌رسند. از انواع برگه زردآلو می توان به موارد زیر اشاره کرد. برگه زرد آلو خورشتی برگه زردآلو آفتابی برگه زردآلو دودی برگه زردآلو قیسی برگه زردآلو انجیر ای و برگه زردآلو خشک بازار فروش این محصول در ارومیه و اغلب به صورت عمده بسیار پررونق می باشد. همچنین انواع مختلفی از این محصول سالانه به خارج از کشور نیز صادر می شود کشورهایی مثل هند کویت عراق روسیه.

 

عرضه عمده‌ برگه زرد آلو ارومیه

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *