مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

مرکز فروش قیسی زردآلو به صورت فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیسی زردآلو چطوری درست می شود؟خاصیت های قیسی زردآلوقیمت قیسی زردآلوفروش برگه زردآلو به صورت فله ای
مرکز فروش قیسی زردآلو به صورت فله ای

مرکز فروش قیسی زردآلو به صورت فله ای، هم در زمینه فروش عمده و هم جزئی فعالیت دارد. محصولات در این مرکز فروش بسیار متنوع بوده و با قیمت مناسب عرضه می شوند.

قیمت محصولات در مرکز فروش قیسی زردآلو بسیار مناسب است. قیسی زردآلو با توجه به خواص فراوانی که دارد، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

مرکز فروش قیسی زردآلو به صورت فله ای

قیسی زردآلو چطوری درست می شود؟

قیسی زردآلو به معنی زردآلو خشک شده به صورت درسته و یا برگه ای است. قیسی زردآلو می تواند هم به صورت سنتی و هم صنعتی تولید شود. در نوع سنتی، ابتدا زردآلو را کمی در آب می جوشانند. بعد پوست آن را جدا می کنند. در مرحله بعدی اندکی آبلیمو را اضافه می کنند تا از سیاه شدن در زمان خشک کردن پیشگیری شود. در نهایت زردآلو را بر روی سینی گذاشته و با یک توری روی آن، جلو خورشید قرار می دهند.

خاصیت های قیسی زردآلو

انواع برگه زردآلو حاوی میزان قابل توجهی آهن بوده و درمان مناسبی برای کم خونی است. ویتامین های ای و بی و سی و حتی کا هم داخل قیسی وجود دارند. کلسیم موجود در قیسی موجب تقویت استخوان ها می شود. معمولا قیسی را به عنوان یک مسهل طبیعی می شناسند.

همان طور که اشاره شد، قیسی زردآلو دارای انواع مختلفی است. به عنوان مثال قیسی تیزابی یکی از انواع آن شناخته می شود. نوع دیگر برگه زردآلو است که در واقع زردآلو را به صورت برگه های نازک خشک می کنند. برگه زردآلو آفتابی نیز از دیگر محصولات مرتبط با زردآلو است.نمایندگی صادرات برگه زردآلو قیسی اعلا

قیمت قیسی زردآلو

عوامل متعددی در تعیین قیمت قیسی زردآلو تاثیرگذار هستند. میزان قیسی زردآلو خریداری شده یکی از معیارهای تعیین کننده قیمت قیسی است. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت گذاری قیسی زردآلو کیفیت آن است. با توجه به تنوع بالای قیسی زردآلو، می توان گفت نوع قیسی نیز در قیمت تاثیر دارد.

 

فروش برگه زردآلو به صورت فله ای

یک مرکز فروش قیسی زردآلو، محصولات قیسی را هم به صورت فله ای و هم خرید جزئی ارائه می دهد. مرکز فروش باید محصولات متنوعی را به مشتریان عرضه کند. قیمت خرید قیسی در مرکز فروش قیسی باید با توجه به کیفیت آن مناسب باشد. امکان خرید از این مرکز فروش، هم به صورت آنلاین و هم حضوری فراهم است.

با توجه به کیفیت بالای محصولات، مشتریان وفاداری از سراسر دنیا دارد. قیمت محصولات با توجه به کیفیت آن ها بسیار مقرون به صرفه است.مرکز فروش قیسی زردآلو به صورت فله ای

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *