مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات قیسی زردآلو صادراتیقیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی
سایت فروش زردآلو ممتاز تبریز

قیسی زردآلو صادراتی در واقع به قیسی بسیار شیک و خوش طعمی اطلاق می شود که در واقع نوعی از زردآلو های خوش طعم موجود در کشور است که معمولاً به علت طعم بسیار بالا بیشتر جنبه صادراتی دارد. در مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی قیسی های بسیار تازه و با کیفیت با بسته بندی های بسیار شیک و مدرن به تمامی خریداران و مشتریان خارجی با قیمت بسیار مناسب و منصفانه عرضه می شود که نوعی تحول در زمینه صادرات به کشور های دیگر است.

مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی

مشخصات قیسی زردآلو صادراتی

مشخصات قیسی زردآلو صادراتی یکی از برترین مشخصات بهترین قیسی زردآلو صادراتی، طعم دهی آن به انواع غذا های محلی و کلوچه های سنتی و همچنین به بسیاری از غذا های خارجی می باشد یعنی بدین معنا که این نوع از قیسی های صادراتی به گونه ای می باشند که می توانند به راحتی در بسیاری از غذا های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و به غذا طعم بسیار ویژه ببخشند که این موضوع از برترین ویژگی هایی است که قیسی زردآلو صادراتی می‌ تواند داشته باشد و همین مسئله می تواند نظر خریداران و مصرف‌ کنندگان را به خود کاملاً جلب کند.

از دیگر مشخصات انواع قیسی صادراتی می توان به موضوع ماندگاری بسیار بالای آن در برابر عوامل خارجی مانند حرارت بالا و نور مستقیم خورشید اشاره کرد یعنی به این معنا که این نوع از قیسی های زردآلو به علت ساختار کیفی بالایی که دارند به راحتی دچار عواملی همچون فساد مواد غذایی نمی شوند که این مسئله می تواند یک برتری بسیار ویژه ای در این زمینه به شمار بیاید.

قرارگیری قیسی زردآلو صادراتی در بسته‌بندی‌ های بسیار شیک و زیبا و بالا بودن سطح ظاهری بسیار سالم این نوع از قیسی های صادراتی می تواند از دیگر ویژگی‌ های قیسی زردآلو صادراتی باشد یعنی به گونه ای که تمامی مشتریان و خریداران خارجی در هنگام مشاهده این نوع از قیسی ها به خوبی می توانند متوجه بالا بودن سطح کیفی آن شوند و این می تواند برای صادر کننده یک حس خوب ببخشد.

قیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟

قیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟ امروزه قیسی زردآلو به علت طعم بسیار خوشمزه و لذیذ ای که دارد به بسیاری از کشور های خارجی از جمله کشور های حوزه خلیج فارس صادر می شود و معمولاً این نوع صادرات به کشور های حوزه خلیج فارس همچون امارات و بحرین و لبنان معمولاً با تناژ بسیار بالا صورت می‌ گیرد چرا که بسیاری از این کشور های نامبرده خواهان قیسی زردآلو می باشند و از کیفیت و طعم آن کاملاً باخبر شدند و این کشور ها بیشترین مشتریان برای قیسی زردآلو هستند.

البته که باید به این موضوع نیز اشاره کرد که علاوه بر کشور های حوزه خلیج فارس امروزه بسیاری از کشور های اروپایی نیز خواهان قیسی زردآلو می باشند که از جمله این کشور ها می‌ توان به کشورهایی همچون آلمان، انگلیس،آمریکا و سوئیس اشاره کرد که این کشور ها نیز به شدت خواهان خرید قیسی زردآلو به علت کیفیت بالای آن می باشند و تمام این مسائل نشان می دهد قیسی زردآلو از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است که چنین کشورهایی همواره توانستند خواهان این محصول غذایی باشند که این موضوع می تواند یک امتیاز بسیار مهم در این زمینه تلقی شود.

جالب است بدانید که قیسی زردآلو به علت همین طعم بسیار خوشمزه به کشور های آفریقایی و مشخصا به کشور آفریقای جنوبی نیز صادر می‌ شود و در این کشور ها نیز مشتریان و خریداران خاص خود را دارد.

توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی

توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی مرکز توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی همواره سعی بر این موضوع دارد که بتواند قیسی های زردآلوی صادراتی را به صورت کاملا مستقیم و بدون حضور واسطه به دست مشتریان و خریداران برساند.

زمانی که قیسی زردآلو صادراتی به صورت کاملاً مستقیم و بی واسطه به دست مشتریان و خریداران خارجی می رسد در واقع ما شاهد شکسته شدن قیمت ها و نهایتاً مناسب بودن قیمت نهایی خواهیم بود.

یکی دیگر از امتیاز هایی که مرکز توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی برای خریداران و مشتریان در نظر دارد، حس اطمینان از کیفیت محصول رسیده به دست آنان می باشد.

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *