مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت قیسی زرد آلو سنتی کاشمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بهترین قیسی زرد آلو سنتیقیسی زرد آلو برای رفع یبوستتولید قیسی زرد آلو سنتی
بازار صادرات زردآلو در ایران

زرد آلو یکی از خوشمزه ترین میوه های تابستانی است که با آن محصولات گوناگونی تهیه می کنند و قیسی یکی از پر مصرف ترین این موارد است که در شهر کاشمر به تولید انبوه رسیده است و یکی از محصولاتی است که به صورت ویژه تولید می شود.برای آگاهی از قیمت قیسی زرد آلو سنتی می توان به صورت حضوری به فروشگاه های مختلف کاشمر رفت و یا اینکه به صورت غیر حضوری از سایت فروش آن اطلاع کسب نمایید.اکنون قیمت دقیقی را نمی توان برای آن معین نمود و با توجه به نوسانات قیمت آن متغیر است.

قیمت قیسی زرد آلو سنتی کاشمر

معرفی بهترین قیسی زرد آلو سنتی

معرفی بهترین قیسی زرد آلو سنتی قیسی زرد آلو که بسیار خوش رنگ و لعاب است و مزه ی لذیذی هم دارد که بی تردید می توان گفت طرفداران زیادی را در میان همه ی افراد دارد.برای معرفی بهترین قیسی زرد آلو سنتی می توانید این مطالب را دنبال کنید تا اطلاعات کافی را به دست آورید .از زمان های گذشته مردم با قیسی زرد آلو آشنایی دارند و آن را برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می دادند.قیسی همان میوه ی خشک شده است که امروزه آن را با بهترین کیفیت درست می کنند و برای مناسبت های مختلف از آن استفاده می کنند.

اگر بخواهیم از بهترین نوع این محصول سخنی به میان بیاوریم نوع سنتی آن خواهد بود. خرید قیسی زرد آلو سنتی خریدان از مردم محلی و روستایی است این روش یک روش مطمئن تر است و خریدار می‌تواند از از ارگانیک بودن محصول اطمینان حاصل کند قیسی ها را میشود به صورت عمده خریداری کرد یا اینکه خودتان زردآلو را بخرید و آن را به قیسی تبدیل کنیم که این کار سخت تر خواهد بود عرضه قیسی زرد آلو در همه ی شهر ها به صورت کلی انجام میگیرد.انواع قیسی زرد آلو را می توان جز تنقلات خوشمزه به حساب آورد و به دلیل خاصیت فراوانی که دارد همه طرفدار آن هستند و نمی توانند از طعم بی نظیر آن بگذرند.

قیسی زرد آلو برای رفع یبوست

قیسی زرد آلو برای رفع یبوست خود میوه زردآلو که دارای خواص بسیار زیادی است علاوه بر آن قیسی این میوه خوشمزه هم خواص زیادی دارد که کمی در مورد آنها در اینجا صحبت می کنیم.اگر همیشه میوه ی زرد آلو در دسترستان نیست گزینه بسیار مناسب تر آن قیسی خواهد بود. به طور قطع قیسی این میوه برطرف کننده ی بی نظیر یبوست است اگر در هضم دچار مشکل هستید خیلی راحت می توانید چند برگه آن را خوب بشویید و اگر از شب قبل این کار را می کنید بگذارید یک شب بماند می توانید آن را همراه با آب اش صبح ناشتا میل کنید که سبب برطرف شدن یبوست می شود.با مصرف مداوم این محصول شما دیگر نگران هیچ گونه مشکل گوارشی نباشید.

تولید قیسی زرد آلو سنتی

تولید قیسی زرد آلو سنتی

  • یکی از مواردی که در اینجا بررسی می کنیم تولید قیسی زردآلو سنتی آن هم به صورت عمده است. درگذشته به دلیل حجم بسیار بالای کار بیشتر خانم ها به صورت گروهی و با همکاری یکدیگر قیسی را درست می کردند. وقتی میوه را از باغ خود می چیدند کاملا بهداشتی تمام آن را می شستندو بعد از رفتن آب میوه ها، آن را در سبد های مختلف به پشت بام می بردند و با پهن کردن پارچه در زیر آن ها برای گذاشتن برگهای زردآلو روی آن شروع به کار می‌کردند .

ابتدا زردآلو ها را از وسط باز می‌کردند و هسته آن را خارج می کردند و به طور منظم و با کمی فاصله در کنار هم می چیدند. این روش خشک کردن در مقابل آفتاب است که بی‌شک میوه هایی که این گونه خشک می‌شوند خواص بیشتری هم دارند و در طی سه الی چهار روز به زردالو ها سر می زدند و آن ها را زیر و رو می کردند تا همه طرف‌ها به طور کامل خشک شود اگر به زمان بیشتری نیاز داشت همانگونه که آن را در آفتاب می گذارند یا بنا به سلیقه شخصی آن را در سایه خشک میکنند.

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *