مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی برگه زردالو گوگرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه برگه زردآلو گوگردصادرات برگه زردالو گوگرد به کشورهای عربی

برگه زردالو گوگرد برای اولین بار در کشورهای آسیایی تولید شد. در حال حاضر این برگه ها از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند؛ چرا که بسیار خوشمزه بوده و از طرفی دارای خواص درمانی بسیار زیادی هستند.

شما می توانید برای اینکه نسبت به خرید ویژه آن برخوردار شوید، زردآلو را به صورت کلی تهیه کنید. در این صورت خرید برای شما به صرفه تر می شود و می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید.

فروش کلی برگه زردالو گوگرد

طرز تهیه برگه زردآلو گوگرد

طرز تهیه برگه زردآلو گوگرد تهیه زردالوی خشک کاری بسیار راحت است. در حال حاضر روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها زردالوی خود را تهیه نمایید. شما می توانید برای تهیه زردآلو از فر استفاده کرده و یا آن ها را مستقیماً در نور طبیعی خورشید قرار دهید.

برای تهیه برگه زردآلو گوگرد در ابتدای کار باید در یک ظرف فلزی مقدار گوگرد بریزید و آن را در آتش بگذارید. در زمانی که تمامی گوگرد موجود در قوطی شما آتش گرفت، آن را در اتاقک دود قرار دهید و درب اتاق را ببندید. پس از اینکه زردالوهای شما دود آلود شدند در اتاق را باز کنید و زردالوها را در فضای آزاد قرار دهید تا به خوبی خشک شود. در صورتی که زردالوی خود را در سایه خشک کنید، رنگ آن شفاف تر خواهد شد و اگر آن را در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید رنگ آن تیره تر می شود. 

شما می ‌توانید زردالوی خشک شده را در خارج از یخچال و در زمان طولانی نگهداری کنید. با خشک کردن این میوه می توانید زردالوی خود را در خارج از فصل داشته باشید، از طرفی زردآلو خشک شده از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار است و گفته می شود که هر ۱۰۰ گرم از آن حاوی ۲۵۰ کالری انرژی و ۱ تا ۵ گرم پروتئین است. سرشار از آهن است و می‌ تواند در تولید هموگلوبین بسیار موثر باشد، بنابراین برای افرادی که با بیماری کم خونی مواجه اند، بهترین گزینه برای مصرف است.

صادرات برگه زردالو گوگرد به کشورهای عربی

صادرات برگه زردالو گوگرد به کشورهای عربی به دلیل کیفیت بالای انواع برگه زردالو صنعتی، کشورهای بسیار زیادی از جمله کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس نسبت به خرید این سری از زردآلو ها اقدام می نمایند. در این زمینه بازرگانان کثیری فعالیت دارند و بهترین و با کیفیت ترین برگه زردالو شرکتی را در قالب بسته بندی های ویژه‌ ای به کشورهای خارجی صادر می نماید و در نهایت با فروش محصولات خود، به سود خوبی می رسند. از طرفی بسیاری از کشورها زردآلوی خود را به صورت عمده تهیه می کند که در اینصورت خرید برای آن ها به صرفه تر خواهد شد  و می توانند دست واسطه را از معامله حذف کنند و مستقیماً با فروشنده واقعی معامله خود را انجام می‌ دهند.

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *