مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

فروش عمده زردآلو تازه درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

زردآلو تازه و درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟زردآلو تازه و درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟تفاوت فروش عمده و قیمت زردآلو درجه یک هنگام فروش
فروش عمده زردآلو تازه درجه یک

فروش عمده زردآلو تازه درجه یک، زردآلو جز میوه هایی است که به صورت تازه خوری و خشک مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول در ایران با رقم های مختلفی تولید می شود که به آب و هوای ایران وابسته است.کیفیت محصولات به ارقام محصول و همچنین روش تهیه آن بستگی دارد.زردآلو را بر اساس میزان نیاز می توان به صورت عمده و خرد به فروش رساند.در این مقاله اطلاعاتی در مورد فروش عمده زردآلو تازه درجه یک در اختیار شما قرار میدهیم.

فروش عمده زردآلو تازه درجه یک

زردآلو تازه و درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

زرد آلو درجه یک دارای میوه های درشت و آبدار این زردآلو ها هیچگونه لکه و یا کپک زدگی ای ندارند.

همچنین آفت و بیماری نیز در زردآلو های درجه یک وجود ندارد. محصولات گوشتی و با کیفیت بالا هستند که برای صادرات به سایر کشور ها نیز مناسب هستند.

زردآلوی تازه را می توان از رنگ و ظاهر میوه تشخیص به گونه ای که میوه آن زرد رنگ است و کدر نشده است همچنین میوه ها حالت پلاسیده ندارند. زردآلوی تازه هیچگونه لهیدگی ندارد و بازار پسندی زیادی دارد.

زردآلو تازه و درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

 

تفاوت فروش عمده و قیمت زردآلو درجه یک هنگام فروش

زردآلوی درجه یک و تازه به علت نوبر بودن و همچنین کیفیت بالایی که دارد قیمت بیشتری خواهد داشت توجه داشته باشید هنگام خرید این محصول با کیفیت بالا به صورت خرد باید هزینه های بیشتری را متقبل شد. چون در این حالت هزینه های اولیه از جمله قیمت اولیه، هزینه های حمل و نقل، هزینه های بسته بندی باعث افزایش قیمت میشود.

در حالی که هنگام خرید و فروش عمده زردآلو این هزینه ها را در نظر نمی گیرند و یا کمتر حساب میکنند. با توجه به این مسائل خرید و فروش زردآلو تازه درجه یک به صورت عمده اقتصادی تر و به صرفه تر است.

زردآلو را می توان به صورت عمده به مشتریان تحویل داد. هنگام فروش زردآلو به صورت عمده حجم بالایی از محصول را می توان به فروش رساند.

در نتیجه فروش بالای محصولات، بازار فروش زردآلو رونق پیدا می کند.به همین دلیل تمایل باغداران برای تولید این محصول افزایش پیدا می کند.

که تمامی این مسائل باعث رونق باغ داری کشور و رونق اقتصادی می شود. علاوه بر این مسائل هنگام فروش عمده زردآلو، هزینه های حمل و نقل و بسته بندی نیز کمتر خواهد بود. چون در این حالت تناژ بالایی از محصولات را به مشتری ارسال میکنند. میزان رفت و آمد کمتر است.

تفاوت فروش عمده و قیمت زردآلو درجه یک هنگام فروش 

 

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *