مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده مستقیم قیسی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیسی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟قیسی برای کاهش حرارت درونی بدنخرید مستقیم قیسی صادراتی

قیسی صادراتی که از زرد آلو خشک شده به وجود می آید و خاصیت های زیادی داشته است و در جاهای مختلفی مانند آشپزی، آجیل و انواع خوراکی ها استفاده می شود که هر ساله طرفدارن زیادی را داشته است.

قیسی تولید شده در کشور ما جزعی از قیسی های عالی محسوب می شود و هرسااله با دسته بندی های متنوع و جذاب به کشور های مختلفی نیز صادر می شود.

فروشنده مستقیم قیسی صادراتی

قیسی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

قیسی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه با سفارش بیشتر،ازکشور های مختلف باعث شده تولید قیسی صادراتی افرایش یابد به همین خاطر سعی داریم شما را با ویژگی های مهم قیسی صادراتی آشنا کنیم

از جمله ویژگی های مهم قیسی صادراتی مرغوب و باکیفیت بودن آن است چنین قیسی ها باید کاملا ارگانیک و طبیعی شده باشند و همچنین رنگ و ظاهر زیبایی خودشان را حفظ کنند و در طول مدت رنگ های برگه زرد آلوی خشک شده کدر و تغییر رنگ نکرده باشد.

دومین ویزگی قیسی صادراتی،بهداشتی بودن آن است در هنگام بسته بندی باید در کنار هر بسته بندی یک کارت مخصوصی وجود داشته باشد که قابل استاندارد و بهداشتی بودن و تاریخ انقضای قیسی را نشان دهد

سومین ویژگی هم نحوه بسته بندی کردن آن است که معمولا قیسی های صادراتی علاوه بر ظاهری شیک و زیبا در مدل و طرح های مختلفی بسته بندی می شوند و آخرین ویژگی قیسی صادراتی می توان به این نکته نیز اشاره کرد که برگه زود الو را از باغاتی چیده شود که توسط کارشناسان به طور مرتب برررسی شده تا درهنگام تبدیل آن به قیسی محصول تمیز تری را به کشور های مختف صادر کنند.

این ویژگی هاو تنوع زیاد و ظاهری شیک و جذا بودن آن است که باعث می شود در هنگام صادر کردن به کشور های دیگر طرفدارن زیادی را داشته باشد.

و در آخر باید به این نکته توجه کرد که قیسی صادراتی باید توسط کارخانه های معتبر و دارای پرونده بهداشت و قابل استانداری تولید شود

قیسی برای کاهش حرارت درونی بدن

قیسی برای کاهش حرارت درونی بدن با گرم شدن هوا در فصل های مختفی مخصوصا در فصل تابستان مردم دنبال خوردن میوه های سالم و نوشیدنی های خونک کننده ای هستند که جلوی گرما زدگی وبی حالی آن ها را گرفته باش

یکی از این میوه های خنک کننده قیسی است که در فصل تابستان به صورت میوه های ترو تازه زرد آلو و در فصل های دیگری به صورت خشک شده به نام قیسی مصرف می نمایند از نظر طبع سنتی این قیسی طبع سرد و مرطوبی دارد که باعث پایین آوردن دمای بدن شده و رفع عطش می شود.

به همین خاطر در کشور ما انواع قیسی صادراتی با کیفیت های مختلف تولید شده و به عنوان از بین برده عطش و حرارت درون بدن و دیگر خاصیت درمانی که دارد به صورت های مختلفی به فروش می رسد.

خرید مستقیم قیسی صادراتی

خرید مستقیم قیسی صادراتی با توجه به اینکه امروزه کشور ما جز بهترین تولید کننده قیسی هایی باکیفیت است وسفارش های بسیاری ار خارج و دااخل ایران می شود.

امروزه سفارش قیسی صادراتی به صورت مستقیم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت قابل انجام می باشد که توسط شرکت های قابل استانداردی تولید شده است.

خرید و سفارش قیسی صادراتی به صورت مستقیم مزیت های زیادی دارد اول اینکه از اتلاف وقت صرفه جویی شده و خریداران قیسی از سراسر دنیا می توانند به روش مستقیم خرید خود را آسان تر و و سریع خرید کرده و با هردرجه وکیفیتی که می خواهد سفارش خود را انجام داده و خریداری نمایند

در کشور ماشرکت های تولید کننده قیسی صادراتی مختلفی وجود دارد که از طریق سایت سفارش های مختلف را از سراسر دنیا قبول کرده و ارسال می کنند.

البته ناگفته نماند که خرید مستقیم قیسی بسیاری از هذینه های هنگفتی را صرفه جویی کرده و هم برای کشور تولید کننده و هم برای کشور وارد کننده به نفعشان بوده است

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *