مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

فروشنده انواع برگه زرد‌آلو آفتابی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

اصول تهیه برگه‌زرد آلو در منزلقیمت خرید برگه زرد آلو درجه یک
فروشنده انواع برگه زرد‌آلو

فروشنده انواع برگه زرد‌آلو آفتابی درجه یک این محصول از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به مصرف بالا آن تولید زیادی می شود.مراکز زیادی در این عرصه فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به فروشگاه ما اشاره نمود که برگه زرد آلو آفتابی درجه یک را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

فروشنده انواع برگه زرد آلو آفتابی درجه یک

اصول تهیه برگه‌زرد آلو در منزل

برگه زرد آلو حاصل از میوه ی زرد آلو می باشد. به دلیل این که این میوه تابستانه است و در بقیه فصول در دسترس نیست. از برگه ی خشک شده ی آن استفاده می شود. روش تهیه برگه زرد آلو هم به صورت صنعتی و هم سنی صورت می گیرد. در هردو روش مذکور تمام نکات بهداشتی رعایت گشته و عاری از هرگونه مواد شیمیایی همچون گوگرد می باشد. همچنین برگه زرد آلو را می توان با روش های مختلف در منزل نیز تهیه نمود. در ادامه طرز تهیه آن را توضیح خواهیم داد.

اولین روش تهیه برگه زرد آلو در هوای آزاد می باشد. پس از برش زدن زرد آلو و خارج کردن هسته ی آن باید بر روی سبدی قرار دهیم. سپس دستمال بر روی آن انداخته و در مقابل آفتاب قرار دهیم تا پس از چند روز خشک شود. در روش بعدی می توان با استفاده از فر اجاق گاز زرد آلو را خشک نمود. به این صورت که پس از برش زدن زرد آلو و خارج کردن هسته ی آن، زرد آلو را در فر قرار دهیم و اجازه دهیم با حداقل حرارت فر خشک شود. در هردو روش مذکور زرد آلو کاملا طبیعی خشک شده و برای نگهداری باید آن را در ظرفی قرار داده و در مکانی خشک و خنک بگذاریم. در همه فصول سال ویژه شب های زمستان از طعم بی نظیر آن لذت ببریم.

تهیه برگه زرد آلو وقت زیادی خواهد گرفت. شما می توانید برای تهیه این محصول به مراکز فروش زردآلو درجه یک.  همچون فروشگاه ما مراجعه نمایید که برگه زرد آلویی با طعمی شیرین، رنگ طلایی، بسیار نرم و بدون هر گونه گرد و غبار یا مواد نگهدارنده را برای مصرف کنندگان خود فراهم می کند.

 

اصول تهیه برگه‌زرد آلو در منزل

قیمت خرید برگه زرد آلو درجه یک

فروشنده انواع برگه زرد‌آلو همانند دیگر محصول با توجه به نوع زردآلو، کیفیت آن، هزینه های تولید توسط تجار و دیگر افراد قیمت مربوطه را تعیین می گردد. همچنین با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت زرد آلو نیز در نوسان است. با این حال فروشگاه ما با خرید مستقیم برگه زرد آلو از تولید کنندگان و حذف واسطه ها برگه زرد آلو را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد تا مشتریان خرید راحت تری داشته باشد.

 

قیمت خرید برگه زرد آلو درجه یک

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *