مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

عمده فروشی برگه زردآلو آفتابی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

آموزش تهیه برگه زردآلو به روش خانگیخرید عمده برگه زردآلو آفتابی
عمده فروشی برگه زردآلو

عمده فروشی برگه زردآلو آفتابی اعلا در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی انجام می گیرد، برگ زردآلو یا قیسی یکی از انواع خشک بار تولید کشور ایران می باشد که انواع زیادی هم دارد و محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد.در ایران شهر های هم چون اصفهان، تهران شیراز و مشهد این برگ زردالو ها را با کیفیت بالا تولید می کنند، قیمت برگه زردآلو عمده بستگی به کیفیت آن دارد.این برگه زردآلو ها جزو محصولات صادراتی کشور ایران می باشند.

عمده فروشی برگه زردآلو آفتابی اعلا

آموزش تهیه برگه زردآلو به روش خانگی

آموزش تهیه برگه زردآلو به روش خانگی به این گونه می باشد. ابتدا زردآلو ها را با آب تمیز شست و شو می دهیم. سپس آن ها را به صورت ورقه ورقه یا همان برگه برگه بر روی سطح صاف و تمیز زیر نور خورشید قرار می دهیم. تا توسط نور خورشید و گرما خورشید به طور کامل خشک شوند تا بتوان از آن ها استفاده کرد.

برگه زرد آلو خواص دارویی و غذایی بسیاری دارد و سرشار از مواد مغذی و مفید برای خون و بدن می باشد. در زرد آلو مقدار زیادی آهن و پتاسیم وجود دارد. هر دو این مواد برای بدن بسیار مهم و ضروری هستند. برگه زردآلو یکی از بهترین نوع خشکبار های میوه می باشد. می توان از آن به عنوان میان وعده غذایی استفاده کرد.

طبع میوه زرد آلو سرد و تر می باشد و بیشتر در فصل گرما و تابستان تولید می شود. یکی از میوه های تولیدی منطقه آسیای مرکزی می باشد. بیشتر در کشور های مصر، لبنان و ایران تولید می‌ شود. مصرف زرد آلو می تواند کالری و انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.

زرد آلو سرشار از ویتامین های مفید می باشد. برای تنگی نفس، تقویت دستگاه گوارش، تقویت قلب، کمک به لاغری، افزایش و تقویت بینایی، تقویت مفاصل و استخوان ها بسیار مناسب و عالی می باشد. برای زنان باردار هم گرماربرد است و می تواند کالری لازم را به چنین برساند.

 

آموزش تهیه برگه زردآلو به روش خانگی

خرید عمده برگه زردآلو آفتابی

خرید عمده زردآلو بستگی به عوامل مختلفی مانند، نوع زرد آلو، کیفیت زرد آلو دارد. در ایران شرکت های سنتی و صنعتی زیادی هستند. این زرد آلو ها را به روش های قدیمی و جدید با دستگاه های نوین خشک می کنند، به برگه زرد آلو تبدیل می کنند. با بسته بندی های متنوع به بازار های داخلی و خارجی عرضه می کنند.

قیمت عمده فروشی برگه زردآلو اعلا به کیفیت نسبی آن ها بستگی دارد. هم چنین هزینه های تولید، هزینه های خرید، هزینه های بسته بندی و هزینه های باربری نیز بر روی قیمت نهایی تاثیر می گذارند و باعث افزایش قیمت نهایی می شوند. در نتیجه این برگه زرد آلو ها با قیمتی بالا به دست مشتریان می رسد.

 

 

خرید عمده برگه زردآلو آفتابی

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *