مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده برگه زردآلو اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

خشک کردن زردآلو در مایکروویوبررسی بازار برگه زردآلو اعلا

یکی از خوش طعم ترین انواع میوه های خشک موجود در بازار که در تهیه برخی از غذاها نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد برگه زردآلو می باشد. عرضه عمده برگه زردآلو اعلا توسط فروشنده این محصول در بازار ایران انجام می شود و کسانی که به فروش انواع محصولات خشکباری و میوه های خشک شده و آجیلی مشغول هستند یا این که صادرات این محصولات را انجام می دهند می توانند انواع ای محصول را با کمترین قیمت از فروشنده آن درخواست نمایند.

عرضه عمده برگه زردآلو اعلا

خشک کردن زردآلو در مایکروویو

خشک کردن زردآلو در مایکروویو یکی از بهترین و شناخته شده ترین روش های عرضه زردآلو به بازار به صورت خشک شده می باشد. این مساله باعث می ‌شود که این میوه را بتوان در کلیه فصول سال در دسترس داشت و از خواص غذایی و درمانی آن استفاده نمود.

روش‌های متعددی برای خشک کردن زردآلو وجود دارد یکی از این روش‌ها خشک کردن زردآلو در مایکروویو می باشد. برای انجام این کار قبل از هر چیز باید بهترین این میوه ها را انتخاب، شسته و هسته را از آنها خارج کرد. خشک کردن این میوه می ‌تواند به صورت با پوست یا بدون پوست باشد البته چسبندگی پوست به گوشت در این میوه بسیار زیاد دست و پا کردن پوست آن زمان بر است.

استفاده از مایکروویو زمان خشک شدن برگه زردآلو را به قابل توجهی نسبت به روش ‌های سنتی از قبیل قرار دادن در مقابل آفتاب یا سایه کاهش می دهد و از نظر بهداشتی نیز روش مناسب تری می باشد. میوه نصف شده زردآلوی فاقد هسته را بر روی سینی مخصوص مایکروویو قرار داده و آن را در داخل دستگاه با  درجه حرارت ۳۶۰ درجه سانتی گراد قرار می ‌دهند. مدت زمان خشک شدن میوه معمولاً کوتاه و در عرض حدود ۱۰ دقیقه می باشد علاوه بر زمان می‌ توان با توجه به تغییر بافت میوه زردآلو در صورت چروک شدن و حالت چرمی پیدا کردن آن را خارج کرد.

با قرار دادن زردآلو طبیعی در مایکروویو می توان در حداقل زمان برگه زردآلو ارگانیک را با رنگ و طعم مناسب به دست آورد.

بررسی بازار برگه زردآلو اعلا

بررسی بازار  برگه زردآلو اعلا

موارد مصرف برگه زردآلو بسیار متعدد است از این محصول می ‌توانند برای تهیه برخی از انواع غذاها استفاده نمود. این محصول دارای بازار صادراتی بسیار مناسبی است زیرا مصرف برگه زردآلو در کشورهای عربی همچون عراق بسیار زیاد است و بازار صادراتی خوبی برای این محصول در این کشورها قابل پیش‌بینی است.

بازار داخلی این محصول نیز مناسب بوده و با توجه به تولید نسبتاً کم برگه زردآلو در داخل کشور طی سال های اخیر به علت شرایط نامساعد جوی، قیمت این محصول با افزایش مواجه بوده است.

جهت خرید برگه زردآلو درجه یک می توان با فروشنده این محصول در بازار تماس برقرار کرد و از مشخصات این محصول اطلاعات بیشتری را به دست آورد همچنین سفارش خرید به صورت اینترنتی نیز ممکن است و در کوتاه ترین زمان به دست خریدار می رسد. 

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *