مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان برگه قیسی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید برگه قیسیالمان های تأثیرگذار بر قیمت برگه قیسی درجه یک

برگه قیسی درجه یک از بهترین گونه های خشکبار بوده که به دلیل طعم بی نظیری که دارد، نه تنها در بازارهای داخلی طرفدار داشته، بلکه در خارج از کشور هم از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

بنابراین صادر کنندگان برگه قیسی درجه یک، بخشی از تولیدات با کیفیت این محصول را به سایر کشورها ارسال می نماید. تا در همین راستا صادر کنندگان برگه قیسی کمک به ورود ارز و صادرات محصولات غیر نفتی در کشور نمایند.

صادرکنندگان برگه قیسی درجه یک

راهنمای خرید برگه قیسی

راهنمای خرید برگه قیسی

در واقع برگه قیسی گونه ای برگه زردآلو خشک  بوده که از خواص فراوان و طعم بی نظیری برخوردار می باشد. در نتیجه به دلیل وجود خواص برگه زردآلو خشک، از این محصول می توان برای پیشگیری و درمان بیماری های زیادی استفاده نمود. بنابراین کیفیت آن بسیار حائز اهمیت خواهد بود. 

البته لازم به ذکر است که برگه قیسی بر اساس نوع زردآلو و نحوه خشک کردن از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. به گونه ای که افراد در زمان خرید ممکن است دچار سردرگمی گردند. بنابراین در این بخش به بررسی عوامل موثر بر کیفیت این محصول و راهنمایی برای خرید برگه قیسی خواهیم پرداخت.

  • در ابتدا برای خرید برگه قیسی درجه یک باید به طعم و بوی آن توجه ویژه نمود. به گونه ای که هر گونه بو و طعم کپک و ترشیدگی در این نوع خشکبار نشان از عدم کیفیت و فاسد شدن آن می باشد.
  • از سویی دیگر در زمان خرید باید رنگ و سایز برگه های قیسی را در نظر گرفت. در واقع برگه های قیسی با کیفیت نباید رنگ تیره ای داشته باشند و در ضمن هر چه برگه ها درشت و یکنواخت تر باشند، از درجه کیفی بالاتری برخوردار خواهند بود.
  • همچنین برای خرید برگه قیسی، باید به میزان پاکیزگی برگه ها توجه داشته باشیم. به طوری که در بین آن ها نباید هیچ گونه ناخالصی، گرد و خاک و حشره دیده شود.
  • علاوه بر موارد گفته شده در زمان خرید برگه زردآلو بسته بندی، باید به نوع بسته بندی، علامت استاندارد، نشان سلامت کالا، تاریخ تولید و تاریخ انقضا محصول هم  توجه نمود.

المان های تأثیرگذار بر قیمت برگه قیسی درجه یک

المان های تأثیرگذار بر قیمت برگه قیسی درجه یک

در حقیقت برگه قیسی درجه یک از جمله خشکبار محبوبی بوده که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد.به گونه ای که همین تنوع در محصول، باعث می شود تا برگه قیسی، از قیمت های متفاوتی برخوردار گردد.

از این رو در این بخش به بررسی المان های تاثیر گذار بر قیمت برگه قیسی درجه یک خواهیم پرداخت.

  • در ابتدا برای قیمت گذاری باید به کیفیت زردآلو استفاده شده برای برگه قیسی و همچنین نحوه خشک کردن آن توجه نمود.
  • در ضمن قیمت برگه قیسی درجه یک به عوامل دیگری نظیر نوع و حجم بسته بندی، شرکت تولید کننده و یکدست بودن برگه قیسی بستگی خواهد داشت.
  • البته لازم به ذکر است که برای تعیین قیمت این محصول، باید مواردی نظیر نحوه فروش برگه قیسی، نوسانات بازار خشکبار و سایر هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت.
اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *