مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده بهترین قیسی زرد آلو سنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه قیسی زردآلو سنتی و صنعتیفروش استثنایی قیسی زرد آلو سنتی

قیسی زرد آلو سنتی از خشک کردن زرد آلو به دست می آید که در میان میوه های خشک از محبوبیت فراوانی برخوردار است، علت این موضوع را هم می توان در طعم فوق العاده این محصول و هم در فواید بیشمار آن برای سلامتی بدن جستجو کرد.

صادر کننده بهترین قیسی زرد آلو سنتی، سالانه میزان قابل توجهی از این محصول را به کشور های خاورمیانه صادر می کند و بخشی از درآمد سالانه کشور را تامین می کند.

صادرکننده بهترین  قیسی زرد آلو سنتی

مقایسه قیسی زردآلو سنتی و صنعتی

مقایسه قیسی زردآلو سنتی و صنعتی سوالی که در اینجا مطرح می شود و ممکن است ذهن خیلی از شما را به خود مشغول کرده باشد این است که انواع قیسی زردآلو سنتی و صنعتی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

قیسی زردآلو سنتی و صنعتی یک سری تفاوت با هم دارند که در ادامه برخی از آنها را برای شما بیان کرده ایم:

  • اولین و بارزترین تفاوت این دو محصول، نحوه خشک کردن آنها می باشد. برای خشک کردن انواع قیسی در روش سنتی از نور آفتاب استفاده می کنند، این درحالی است که برای خشک کردن قیسی صنعتی از دستگاه های خشککن بهره می گیرند.
  • قیسی سنتی بیشتر برای مصارف خوراکی به کار برده می شود، این درحالی است که انواع صنعتی این محصول را برای صادرات و مصارف تجاری به کار می برند.
  • برای تهیه انواع سنتی این محصول، از قیسی زردآلو ارگانیک استفاده می کنند که ارگانیک بودن آن باعث افزایش فواید آن می شود. اما در تهیه انواع صنعتی قیسی، از زردآلو های معمولی استفاده می کنند.

همانطور که مشاهده کردید، انواع قیسی زردآلو محلی و سنتی در مقایسه با انواع صنعتی این محصول از فواید و ویژگی های مثبت بیشتری برخوردار هستند.

فروش استثنایی قیسی زرد آلو سنتی

فروش استثنایی قیسی زرد آلو سنتی آیا تاکنون با خود اندیشیده آید که چقدر خوب می شد اگر می توانستید، انواع قیسی زردآلو سنتی را با قیمتی استثنایی خریداری کنید؟

این موضوع در ابتدا ممکن است غیرممکن بنظر برسد، اما با خرید قیسی زردآلو سنتی از فروش استثنایی ما به راحتی می توانید به آن دست یابید.

با خرید به این شیوه می توانید از یک سری مزایا بهرمند شوید که در ادامه برخی از آنها را آورده ایم:

  • با این شیوه خرید می توانید انواع سنتی قیسی را با قیمتی بسیار پایین تر از سایر جاها خریداری کنید و این موضوع یکی از مزیت های مهم خرید از فروش استثنایی می باشد.
  • یکی دیگر از مزایای خرید به این شیوه اطمینان از بهداشتی بودن مراحل تولید قیسی می باشد. وقتی محصول مورد نظر خود را از یک مرکز معتبر خریداری کنید، لازم نیست در مورد بهداشتی بودن آن نگران باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین الان نسبت به خرید انواع قیسی زردآلو سنتی محبوب خود از ما اقدام کنید.

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *