مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

صادرات برگه‌‌ زردآلو تیزابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه برگه زردآلو تیزابی درست کنیم؟صادرات انواع برگه‌ زردآلو تیزابی به صورت عمده
صادرات برگه‌ زردآلو تیزابی

صادرات برگه‌ زردآلو تیزابی یکی از بهترین نمونه های میوه خشک به شمار می آید که به شکلهای مختلی تولید و به کشورهای مختلف صادر می شود. برگه زردآلو تیزابی به دلیل ماندگاری بالا و ظاهر مناسبی که دارد بهترین نوع زردآلوی خشک برای صادرات به شمار می آید که قطب اصلی آن شهرهای شمال غرب کشور به ویژه ارومیه می باشد که به عنوان قطب اصلی میوه خشک در کشور شناخته می شود.

صادرات برگه‌‌ زردآلو تیزابی

چگونه برگه زردآلو تیزابی درست کنیم؟

زردآلو یکی از میوه های مفید و خوش طعمی است. تمام طول سال نمی توان نمونه های تازه آن را استفاده کرد. چون یک میوه فصلی به شمار می آید. به همین دلیل با خشک کردن برگه زردآلو به روشهای مختلف می توان آن را برای مدت زمان طولانی نگهداری کرده. در تمام طول سال مورد استفاده قرار داد.

یکی از روشهای تهیه برگه زردآلو استفاده از محلولی به عنوان تیزاب است. برگه زردآلویی که در طی فرآیند تولید آن از این محلول استفاده شود را برگه زردآلوی تیزابی میگویند.

در این روش میوه زرد آلو قبل از اینکه در محیط معمولی یا در دستگاههای مخصوص قرار داده شود. برای خشک شدن، ابتدا به محلول تیزاب یا همان اسید نیتریک آغشته می شود. این محلول باعث ایجاد خطوط و شیارهایی روی میوه زردآلو شده و باعث می شو. تا محصول در مدت زمان کوتاه تری خشک شود و البته در ماندگاری زردآلوی خشک هم تأثیر دارد و ماندگاری آن را بیشتر می کند.

در فرآیند تولید برگه زردآلو صنعتی و سنتی می توان از محلول تیزاب استفاده کرد. تنها باید این را درنظر داشت که غلظت محلول بسیار مهم است. باید حتما توسط افراد ماهر در این کار تهیه شود. چگونه برگه زردآلو تیزابی درست کنیم؟

صادرات انواع برگه‌ زردآلو تیزابی به صورت عمده

برگه زردآلو تیزابی که در بازار عرضه می شود. از روشهای صنعتی و سنتی تهیه می شود. در نمونه های صنعتی محصول با بکارگیری دستگاهها و سیستم مکانیزه و به صورت دقیق تری نسبت به روش های سنتی انجام می شود. در این روش میزان و حجم تولید بسیار بالا بوده و محصول با توجه به نیاز مشتری به صورت بسته بندی شده و فله ای توزیع می شود.

برگه زردآلو کارخانه ای تیزابی بعد از اینکه طی مراحل مشخص شده تولید و آماده شدند. توسط مراکز عمده فروشی و نمایندگی های اصلی فروش کارخانه در بازارهای مختلف توزیع می شوند.

این سایت نیز به عنوان یکی از مراکز عمده فروشی برگه زردآلو تیزابی در کشور فعالیت می کند. می توانید برای کسب اطلاعات کامل این محصول در حجم های عمده با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.صادرات انواع برگه‌ زردآلو تیزابی به صورت عمده

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *