مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

شرکت عرضه قیسی زردآلو صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایران صادرکننده قیسی زردآلو استفروشندگان عمده در شرکت عرضه قیسی زردآلو
شرکت عرضه قیسی زردآلو

شرکت عرضه قیسی زردآلو صادراتی در نظر داردبهترین کیفیت و با بسته بندی های کاملا بهداشتی با قیمت کارخونه در اختیار مشتریان قرار می دهد. قیسی زردآلو صادراتی یکی از انواع خشکبار های ایرانی می باشد که خاصیت غذایی بالایی دارد. این محصول در اکثر نقاط ایران یافت می شود. بیشتر در آب و هوای خنک و معتدل از زردآلو ساخته می شود. خاصیت غذایی بالایی هم دارد.از بهترین نوع برگه قیسی می توان به برگه قیسی آفتابی اشاره کرد زیرا دارای طعمی عالی است.

شرکت عرضه قیسی زردآلو صادراتی

ایران صادرکننده قیسی زردآلو است

 

قیسی دارای مواد با ارزشی هم چون، فیبر غذایی و ویتامین هایی هم چون ویتامین سی، ویتامین آ، ویتامین دی و پتاسیم می باشد و دارای مقدار زیادی آهن می باشد. که برای بدن مفید است و مصرف قیسی در روز می تواند نیاز بدن به آهن را رفع کند و آهن مورد نیاز بدن را به خوبی تامین کند.

قیسی زردآلو دارای مواد ویتامینه زیادی است . که برای درمان برخی بیماری ها بسیار موثر است و می تواند خیلی از بیماری ها را درمان کند.

ازاین محصول برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی استفاده می شود. زیرا دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان طبیعی می باشد که مانع از ابتلا به سرطان می شود و باعث درمان سرطان پوست و سرطان لوزالمعده می گردد.

برگه قیسی ارگانیک بسیار عالی است و فواید زیادی  دارد. زیرا در آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است. به صورت کاملا طبیعی تولید شده است. قیسی زرد آلو توسط شرکت ها و صنایع گوناگونی برای ساخت مواد خوراکی استفاده می شود. بیشتر از آن برای ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی مانند ساخت ژل های نرم کننده و ساخت شامپو استفاده می گردد.ایران صادرکننده قیسی زردآلو است

فروشندگان عمده در شرکت عرضه قیسی زردآلو

 

فروشندگان قیسی زردآلو صادراتی در ایران بسیار هستند. شرکت های تولیدی زیادی این قیسی ها را  با بسته بندی های متنوع و مختلف تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه و صادر می کنند.

قیمت این قیسی ها به عواملی مانند نوع قیسی، کیفیت قیسی، جنس قیسی و هزینه تولید قیسی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل در قیمت نهایی قیسی، هزینه حمل و نقل و باربری می باشد. با کاهش این هزینه های جانبی، قیمت نهایی برگه قیسی زرد آلو نیز کاهش می یابد. با قیمتی مناسب به دست فروشندگان و مشتریان می رسد.

شرکت های صادراتی بسیاری هستند که این قیسی ها را از شرکت های تولید کننده تهیه و خزید می کنند. با قیمتی مناسب به عنوان محصول صادراتی به کشور های، چین، عراق، ترکیه و غیره صادر می کنند. قیسی یکی از محصولات درجه اول صادراتی کشور می باشد. که محبوبیت بسیاری هم دارد.فروشندگان عمده در شرکت عرضه قیسی زردآلو 

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *