مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بازرگانی برگه زرد آلو آفتابی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی درست کردن برگه زردآلو آفتابیبهترین صادرکنندگان برگه زرد آلو آفتابی درجه یک

برگه زرد آلو آفتابی درجه یک به دلیل دارا بودن میزان مواد معدنی و ویتامین های فراوان در تمامی نقاط ایران مورد استقبال می باشد و به همین دلیل شرکت بازرگانی برگه زردآلو آفتابی درجه یک این محصول را در اختیار مغازه داران، سوپر مارکت ها و خریداران محصول در سراسر نقاط ایران قرار می دهد. شرکت بازرگانی برگه زردآلو معمولا محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند و از طریق واسطه ها آن را به دست مشتریان می رساند.

شرکت بازرگانی برگه زرد آلو آفتابی درجه یک

چگونگی درست کردن برگه زردآلو آفتابی

چگونگی درست کردن برگه زردآلو آفتابی خشک کردن برگه زردآلو به روش آفتابی باعث می شود تمامی فواید برگه زردآلو خشک به صورت کامل حفظ شود و به همین دلیل استفاده از روش آفتابی به عنوان بهترین و موثرترین راه برای درست کردن برگه زردآلو به شمار می رود. برای درست کردن برگه زردآلو آفتابی دقت به مراحل زیر الزامی می باشد:

ابتدا تعدادی زردآلوی کاملا رسیده خریداری نموده و سپس آن را به صورت کامل بشویید و اجازه دهید تا آب اضافه از زردآلوها خارج شود. سپس زردآلو را به دو نیم تقسیم نموده و هسته آن را جدا کنید. زردآلوهای نصف شده را داخل سبد قرار دهید و کاملا مراقب باشید که زردآلوها روی یکدیگر تلنبار نشوند، سپس آن ها در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید تا کم کم آب اضافی از زردآلو خارج شود.

بهتر است بعد از گذشت یک الی دو روز به صورت مداوم زردآلوها را بچرخانید تا هوا در تمامی نقاط سبد جاری باشد. تولید برگه زردآلو آفتابی به این روش یک الی دو هفته طول می کشد و بعد از حدود دو هفته می توانید برگه آماده شده را جمع آوری نموده و در ظرفی کاملا در بسته نگهداری کنید تا آلودگی وارد ظرف نشود.

بهترین صادرکنندگان برگه زرد آلو آفتابی درجه یک

بهترین صادرکنندگان برگه زرد آلو آفتابی درجه یک بهترین صادرکنندگان برگه زردآلو آفتابی درجه یک محصولات خود را به کشورهای مختلفی در جهان ارسال می نماید و معمولا این محصول را به صورت عمده و در اوزان بسیار بالا به دست مصرف کنندگان می رساند.از جمله مزایایی که عاید بهترین صادرکننده برگه زردآلو درجه یک می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هزینه حمل و نقل پایین: برگه زردآلو آفتابی تا جای ممکن آب اضافه خود را از دست داده است و به همین دلیل وزن خیلی کمی دارد و همین موضوع باعث می شود هزینه حمل و نقل محصول به سایر کشورها بسیار مناسب و مقرون به صرفه باشد.
  • جاگیری کم: برگه زردآلو جاگیری بسیار کمی دارد و به همین دلیل حمل و نقل این محصول برای مصرف کنندگان بسیار مناسب خواهد بود.
  • صرفه اقتصادی: بهترین صادرکننده برگه زردآلو آفتابی با توجه به قیمت بالاتر برگه زردآلو در کشورهای خارجی، سود بسیار خوبی از فروش محصولات می برد.
اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *