مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات قیسی زردآلو صادراتیقیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی
سایت فروش زردآلو ممتاز تبریز

مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی، محصول تازه و با کیفیت را با بسته بندی شیک و مدرن به تمامی مشتریان خارجی با قیمت بسیار مناسب عرضه می نماید.

قیسی زردآلو صادراتی به قیسی بسیار شیک و خوش طعم اطلاق می شود. در واقع نوعی از زردآلو های خوش طعم موجود در کشور است. معمولاً به علت طعم بسیار بالا بیشتر جنبه صادراتی دارد. که نوعی تحول در زمینه صادرات به کشور های دیگر است.

مرکز تولید قیسی زردآلو صادراتی

مشخصات قیسی زردآلو صادراتی

یکی از برترین مشخصات بهترین قیسی زردآلو صادراتی، طعم دهی آن به انواع غذا ها می باشد. غذاهای محلی و کلوچه های سنتی و همچنین بسیاری از غذا های خارجی از آن جمله می باشد.

قیسی های صادراتی به راحتی در بسیاری از غذا های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. این محصول به غذا طعم بسیار ویژه می بخشند. این موضوع از برترین ویژگی های قیسی زردآلو صادراتی می‌ تواند باشد. همین مسئله نظر خریداران و مصرف‌ کنندگان را به خود کاملاً جلب کند.

از دیگر مشخصات انواع قیسی صادراتی می توان به موضوع ماندگاری بسیار بالای آن در برابر عوامل خارجی مانند حرارت بالا و نور مستقیم خورشید اشاره کرد یعنی به این معنا که این نوع از قیسی های زردآلو به علت ساختار کیفی بالایی که دارند به راحتی دچار عواملی همچون فساد مواد غذایی نمی شوند که این مسئله می تواند یک برتری بسیار ویژه ای در این زمینه به شمار بیاید.

قرارگیری قیسی زردآلو صادراتی در بسته‌بندی‌ های بسیار شیک و زیبا و بالا بودن سطح ظاهری بسیار سالم این نوع از قیسی های صادراتی می تواند از دیگر ویژگی‌ های قیسی زردآلو صادراتی باشد یعنی به گونه ای که تمامی مشتریان و خریداران خارجی در هنگام مشاهده این نوع از قیسی ها به خوبی می توانند متوجه بالا بودن سطح کیفی آن شوند و این می تواند برای صادر کننده یک حس خوب ببخشد.

مشخصات قیسی زردآلو صادراتی

قیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟

قیسی زردآلو طعم بسیار خوشمزه و لذیذ دارد. به بسیاری از کشور های خارجی از جمله کشور های حوزه خلیج فارس صادر می شود. معمولاً این نوع صادرات به کشور های حوزه خلیج فارس همچون امارات و بحرین و لبنان معمولاً با تناژ بسیار بالا صورت می‌ گیرد.

چرا که بسیاری از این کشور های نامبرده خواهان قیسی زردآلو می باشند. از کیفیت و طعم آن کاملاً باخبر شدند. این کشور ها بیشترین مشتریان برای قیسی زردآلو هستند.

البته که باید به این موضوع نیز اشاره کرد که علاوه بر کشور های حوزه خلیج فارس امروزه بسیاری از کشور های اروپایی نیز خواهان قیسی زردآلو می باشند.  از جمله این کشور ها همچون آلمان، انگلیس،آمریکا و سوئیس اشاره کرد. این کشور ها نیز به شدت خواهان خرید قیسی زردآلو به علت کیفیت بالای آن می باشند.

تمام این مسائل نشان می دهد قیسی زردآلو از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. چنین کشورهایی همواره خواهان این محصول غذایی هستند. این موضوع می تواند یک امتیاز بسیار مهم در این زمینه تلقی شود.

جالب است بدانید که قیسی زردآلو به علت همین طعم بسیار خوشمزه به کشور های آفریقایی و مشخصا به کشور آفریقای جنوبی نیز صادر می‌ شود و در این کشور ها نیز مشتریان و خریداران خاص خود را دارد.

قیسی زردآلو به چه کشور هایی صادر می شود؟

توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی

مرکز توزیع و تولید قیسی زردآلو صادراتی همواره سعی بر این موضوع دارد که بتواند قیسی های زردآلوی صادراتی را به صورت کاملا مستقیم و بدون حضور واسطه به دست مشتریان و خریداران برساند.

زمانی که قیسی زردآلو صادراتی به صورت کاملاً مستقیم و بی واسطه به دست مشتریان و خریداران خارجی می رسد. در واقع ما شاهد شکسته شدن قیمت ها و نهایتاً مناسب بودن قیمت نهایی خواهیم بود.

یکی دیگر از امتیاز هایی که مرکز توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی برای خریداران و مشتریان در نظر دارد، حس اطمینان از کیفیت محصول رسیده به دست آنان می باشد.

توزیع مستقیم قیسی زردآلو صادراتی

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *