مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

تولید زردآلو قیسی صادراتی و درشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

برای بسته بندی زردآلو‌قیسی باید به چه نکاتی توجه داشت؟تولید‌زردآلو قیسی صادراتی اعلا
زرد آلو قیسی صادراتی

تولید زردآلو قیسی صادراتی و درشت، زردآلو از جمله میوه های تابستانی است که دارای خواص و کاربردهای زیادی است.این محصول معمولا در ارقام مختلف و با کیفیت های متفاوت تولید می شود.ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان زردآلو و قیسی زردآلو در سراسر جهان است.
صادرات زردآلو و فراورده های مربوط به آن در ایران به صورت گسترده انجام می گیرد.آنچه که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد در مورد تولید زردآلو قیسی صادراتی و درشت است.

تولید زردآلو قیسی صادراتی و درشت

برای بسته بندی زردآلو‌قیسی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

قیسی زردآلو یکی از مهمترین فراورده های زردآلو است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.
همچنین قیسی محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرده است و کاربرد فراوانی دارد که باعث افزایش مصرف آن شده است.به همین علت برخی از باغداران تولیدات زردآلو را با این هدف انجام می دهند.
به این صورت که بعد از برداشت محصولات خود به روش سنتی و یا صنعتی زردآلو را به قیسی زردآلو تبدیل می کنند.زردآلو هایی که معمولا برای تولید قیسی در نظر گرفته می شوند کمی حالت رسیده دارند.
اما برای تولید قیسی زردآلو با کیفیت توجه داشت که زردآلو های درشت و مرغوب و شیرین انتخاب شوند.به همین دلیل باید به کیفیت محصولات توجه ویژه ای داشت.

برای بسته بندی زردآلو‌قیسی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

 

تولید‌زردآلو قیسی صادراتی اعلا

هدف از کشت برخی از باغداران،تولید زرد آلو با کیفیت صادراتی است.با توجه به این مساله زردآلو های تولید شده باید دارای ویژگی های لازم را برای صادرات داشته باشند.
به این صورت که زردآلو هایی که برای تولید قیسی زردآلو صادراتی استفاده می شود فاقد آفت و بیماری باشد.
علاوه بر این هنگام تولید زردآلو باید تمهیدات لازم برای تولید محصول با کیفیت سنجیده شود.همانطور که اشاره کردیم قیسی زردآلو محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرده است.این مساله سبب شده است که میزان صادرات قیسی زردآلو به سایر کشور ها نیز افزایش پیدا کند.کشور ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان زردآلو و قیسی زردآلو به سایر کشور ها است.محصولاتی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند باید دارای کیفیت بالا و مرغوبیت زیادی باشند.علاوه بر این باید دارای بسته بندی های مناسب و شیک باشند تا رضایت مشتری را به دنبال داشته باشند.علاوه بر این محصولات در طی ارسال و صادرات به سایر کشور ها نیز با بسته بندی مناسب دچار آسیب و خرابی نمی شوند.
صادرات قیسی زردآلو به سایر کشور ها می تواند از راه زمینی، هوایی و دریایی می تواند صورت بگیرد.

تولید زردآلو قیسی صادراتی و درشت

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *