مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های فروش برگه زرد آلوتوزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسبصادرات قیسی زرد آلو
سفارش برگه زردآلو صادراتی

توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسب، تولید و عرضه قیسی زردآلو و محصولات دیگر از گذشته های دور در ایران در حال انجام است. همین امر باعث شده است که ایران نام خود را در سراسر دنیا به عنوان دومین تولید کننده قیسی زرد آلو ثبت کند. قیسی زردآلو یکی از محصولات محبوب و شیرین است. که خواص زیادی دارد و با تولید قیسی زردآلو می توانید از آن در هر فصلی از سال استفاده کنید.

زیرا این محصول دارای ماندگاری بسیار بالایی است. به همین دلیل می توانید آن را به صورت عمده خریداری کنید و نگران خراب شدن آن نباشید. توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسبتوسط کشاورزان و مراکز خرید انجام می شود.

توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسب

ویژگی های فروش برگه زرد آلو

قیمت قیسی زردآلو به عوامل مختلفی بستگی دارد. و یکی از این عوامل روش تولید این محصول است، قیسی های ارگانیک و سنتی قیمت بالاتری نسبت به قیسی زردآلو گوگردی دارند. عامل دیگری که در قیمت این محصول تاثیر دارد شهری است که قیسی زردآلو در آنجا تولید شده است. و آخرین عامل درجه بندی و کیفیت قیسی زرد آلو است. بنابراین هرچقدر کیفیت قیسی زردآلو بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد.

به دلیل این که این محصول به راحتی در بازار یافت می شود.با توجه به خواص زیادی که دارد دارای قیمت مناسبی است.

 

خرید انبوه زردآلو و قیسی از آفی تجارت

توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسب

توزیع قیسی زردآلو از طریق سایت آفی تجارت انجام می شد. قیسی زردآلوی خانگی ارگانیک است و با نور خورشید زرد آلو را خشک می کنند. برای تولید قیسی زردآلو هسته ی را از داخل قیسی خارج می کند. و آن را روی حرارت گذاشته و در نهایت در مقابل نور آفتاب قرار می دهند. قیسی زرد آلو در ایران مشتریان زیادی دارد.

و ایرانیان آن را به صورت خام در آجیل ها و در طبخ برخی غذاها نیز استفاده می کنند. باغداران ایرانی حجم زیادی از زرد آلو را کاشت کرده. که این مقدار علاوه بر این که نیاز بازار داخلی را تامین می کند، به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

صادرات قیسی زرد آلو

همانطور که در مباحث قبل اشاره کردیم، قیسی زردآلو علاوه بر ایران در بسیاری از کشور های جهان نیز مشتریان خاص خود را دارد. و ایران نیز دومین کشور به عنوان صادر کننده قیسی در جهان به حساب می آید. قیسی زردآلو در بسیاری از شهر های ایران به دلیل آب و هوای مناسب و خاک حاصل خیز تولید می شود. اما از بهترین شهر های تولید کننده قیسی زردآلو برای صادرات شهر هایی مانند تبریز، مرند و آذربایجان شرقی است.

 

توزیع انبوه قیسی زرد آلو با قیمت مناسب

 

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *