مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

شرکت عرضه برگه زردالو‌ گوگرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

برگه‌زردآلو به کاهش وزن کمک می کند عرضه برگه زردالو‌ گوگرد در بازار داخلی
برگه زردالو‌گوگرد

شرکت عرضه برگه زردالو گوگرد این محصول را با قیمت ارزان و در بسته بندی مخصوص به بازار داخلی ارائه می کند و آن در اختیار مشتریان قرار می دهد.برگه زردالو گوگرد یکی از خوش رنگ ترین انواع این میوه در بازار است. این زردآلو کاملا خشک شده است و دارای رنگ و جلای بسیار زیبایی است که در جلب نظر مشتریان بسیار موثر است.

 

شرکت عرضه برگه زردالو گوگرد

برگه‌زردآلو به کاهش وزن کمک می کند

برگه زردآلو می ‌تواند به عنوان یکی از بخش ‌های رژیم غذایی برای افرادی که قصد کاهش وزن و لاغری را دارند مورد استفاده قرار گیرد. آنچه که در برگه زردآلو می ‌تواند به کاهش وزن کمک کند. مقدار بالای فیبر موجود در آن است.

فیبرهای موجود در برگه زردآلو اغلب نوع نامحلول می باشند. به این ترتیب پس از مصرف زردآلو این فیبرها. می ‌تواند مقدار قابل توجهی آب را به خود جذب کند و حجیم گردند. این مسئله باعث فشار به دیواره های معده و تحریک عصب های موجود در مخاط معده شده. به این ترتیب پالس های عصبی به معنای سیری به مغز ارسال شود.

مصرف برگه زردآلو به طور مستقیم باعث ایجاد سیری کاذب می شود. به این ترتیب شخص احساس سیری کرده و از خوردن دست می ‌کشد و در نهایت این مساله می تواند به لاغری در نتیجه مصرف غذای کمتر کمک کند. بنابراین برگه زردآلو و فیبر موجود در آن می تواند یک ماده غذایی بسیار با ارزش در انواع رژیم های غذایی لاغری باشد.

 

برگه‌زردآلو به کاهش وزن کمک می کند

 عرضه برگه زردالو‌ گوگرد در بازار داخلی

برای تهیه برگه زردالو‌گوگرد بسته بندی از میوه های کاملا سالم زردآلو استفاده می کنند. این میوه ها را به طور دقیق شسته تا هیچ کثیفی روی آن باقی نماند. هسته این میوه ها را به روش سنتی و با دست خارج می کنند و زردآلو را به دو قسمت یا برگه تقسیم می کنند.

در تهیه صنعتی این محصول از ماشین آلات مخصوص. برای خارج کردن هسته و دو نیم کردن زردآلو استفاده می شود.

برگه زردالو‌گوگرد را در اتاق های مخصوص یا در ماشین های میوه خشک کنی قرار داده. گاز گوگرد را در محیط اتاق یا داخل محفظه دستگاه پخش می کنند. به این ترتیب برگه های زردآلو حین خشک شدن. تحت تاثیر گاز گوگرد دارای رنگ و جلای زرد خاصی می شوند که ظاهری بسیار زیبا پیدا می کنند.

برگه زردالو‌گوگرد صنعتی میزان تولید بسیار بیشتری دارد. زیرا تولید ان با استفاده از ماشین آلات میوه خشک کنی بوده. بنابراین فرآیند خشک شدن این محصول بسیار سریع می باشد.

 

 عرضه برگه زردالو‌ گوگرد در بازار داخلی

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *