مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

عرضه برگه زردآلو تیزابی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه برگه‌زردآلوخرید انواع برگه زردآلو تیزابی
برگه زردآلو‌تیزابی

عرضه برگه زردآلو‌تیزابی درجه یک یکی از انواع زردآلو ها می باشد که در خشک کردن آن از تیز آب ( اسید نیتریک) استفاده می شود. به دلیل درخواست علاقه مندان زیادی شرکت های تحت عنوان عرضه برگه زردآلو تیزابی در جه یک در این عرصه شروع به کار و در آمد زایی و همچنین اشتغال زایی کرده اند. این نوع زردآلو هم یکی از انواع زردآلو هایی است که هم صادرات به خارج از کشور ایران و هم در داخل کشور توزیع می شود.

عرضه برگه زردآلو تیزابی درجه یک

طرز تهیه برگه‌زردآلو

امروزه برای تهیه ی برگه ی زردآلو از روش های جدید. مثل دستگاه های نوین استفاده می کنند که بسیار راحت تر و کار امد تر نسبت به روش های سنتی یا محلی می باشد. در ابتدا پس از برداشت زردآلو ها با دقت کافی آن ها را با دستگاه های مخصوصی پوست می کنند نیز هسته های آن ها را در می آورند.

سپس در دستگاه های دیگری آن ها را به قطعات کوچک تری تقسیم کرده. برای خشک کردن توسط دستگاه های بزرگ باد آماده می نمایند. در این مرحله برای خشک شدن زردآلو ها با سرعت بیشتری با آن اسید نیتریک اضافه می کنند تا عمل خشک شدن را تسریع بخشند.

پس از این که در دستگاه های باد قرار دادند. تقریبا بعد از دو نوبت سه ساعته کاملا خشک شده و برای بسته بندی آن ها با هوا یا خلأ وارد دستگاه دیگری می شوند. این خلأ موجود در مواد بسته بندی شده به این دلیل می باشد. مانع رشد باکتری های مضر و همچنین عوامل فساد می شود و ماده ی غذایی تا مدت ها سالم می ماند.

به منظور رعایت کردن موازین بهداشتی و همچنین برای سلامتی خریداران. این شرکت ها و کار خانه های مخصوص تولیدات زردآلو باید هر چند مدتی یک بار دستگاه های خود را تمیز و ضد عفونی کنند. تا از امکان ابتلا به بیماری های گوناگون جلو گیری شود.

پس از اطمنیان حاصل کردن از همه ی نکات بالا. می توانند آن محصولات را با خیال آسوده به فروش برسانند. از این طریق مشتریان بیش تری را به خود جذب نمایند.

 

طرز تهیه برگه‌زردآلو

خرید انواع برگه زردآلو تیزابی

خرید برگه زردآلو‌ مخصوصا برگه زرد آلو تیزابی همانند خرید سایر برگه های زردآلو می باشد. باید از شرکت های مخصوص توریع این محصول یا خوار و بار فروشی ها تهیه نمود. همان طور که گفته شد این برگه زردآلو‌تیزابی به دلیل داشتن اسید نیتریک. نسبت به سایر زردآلوها از ویژگی ممتاز تری برخوردار است. به دلیل این که مدت زمان ماندگاری آن به دلیل وجود این نوع ماده بیشتر است. برای صادرات آن با خیالی آسوده تر می توان اقدام کرد.

عرضه برگه زردآلو‌تیزابی چه در داخل کشور و چه در خارج آن. به صورت صادرات و همچنین چه به صورت عمده و چه به صورت کلی. نیازمند توجه و دقت فراوانی می باشد. باید در این کار  توجه بیشتری داشته باشید. در مورد ماندگاری بیشتر زردآلو تیزابی. باید بدانید که تیز آب یا همان اسید نیتریک هیچ ضرری برای بدن انسان ها نداشته. صرفا برای بهبود صادرات و ماندگاری بیشتر آن به صورت صنعتی می باشد. از این رو نگران نباشد که محصولات طبیعی دارای مواد نگه دارنده هستند.

اسید نیتریک به عنوان یه ماده ی نگه دارنده محسوب نمی شود. بلکه کمک می کند تا از رشد عوامل بیماری زا و عوامل فساد. در مواد خوراکی به خصوص در مواد خوراکی صادراتی جلوگیری شود. تا ضرر کمتری را به آن شرکت یا آن فروشنده بزند. حتی اگر این مواد قصد صادرات به خارج از کشور را نداشته باشند. برای ماندن در مغازه ها برای مدت کم یا مدت زیاد هم کاربرد دارد تا مانع از خراب شدن آن ها شود.

 

خرید انواع برگه زردآلو تیزابی

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *