مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید برگه قیسی شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید مهم برگه زردآلو برای دوران قائدگیصادرات انواع برگه قیسی شیرین

برگه قیسی شیرین از زردآلوی تازه و درجه یک تولید و روانه بازار می شود. بازار خرید برگه قیسی درجه یک به دو صورت بازارهای خانگی و یا بازارهای کارگاهی فعالیت نموده و محصول مورد نظر مشتریان را به دست آن ها می رساند. در بازار خرید برگه قیسی شیرین می توانید انواع مختلفی از این محصول از جمله برگه قیسی آفتابی، برگه قیسی تیزابی و … را سفارش داده و خریداری نمایید.

بازار خرید برگه قیسی شیرین

فواید مهم برگه زردآلو برای دوران قائدگی

فواید مهم برگه زردآلو برای دوران قائدگی برگه قیسی شیرین صادراتی برای بدن انسان دارای فواید بسیار زیادی می باشد. از جمله فواید این محصول می توان به فواید آن برای زنان به خصوص در دوران قائدگی اشاره نمود. در اینجا به برخی از فواید برگه زردآلو برای قائدگی زنان اشاره می کنیم:

  • تسهیل قائدگی: زنانی که دوره قائدگی نا منظمی دارند، با استفاده از برگه زردآلو می توانند دوره قائدگی خود را منظم نموده و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری نمایند.
  • تامین آهن مورد نیاز: زنان معمولا در حین قائدگی و یا روزهای بعد از آن دچار کمبود خون شده و وضعیت خوبی ندارند. خانم ها با استفاده از برگه قیسی در دوران پریودی می توانند آهن از دست رفته بدن را به آن باز گردانند و خون از دست رفته را جبران کنند.
  • به تعویق انداختن یائسگی: دوران یائسگی برای زنان دارای مشکلات متعدد و بیشماری می باشد. زنان در دوره یائسگی با گر گرفتن و یا یخ شدن شدید بدن روبرو هستند که با مصرف منظم برگه زردآلو می توانند برای سالهای بیشتری قائدگی را تجربه نموده و از یائسگی جلوگیری کنند.
  • کمک به تمیز شدن رحم: استفاده از برگه زردآلو در دوران یائسگی به بدن کمک می کند تمامی خلط ها و خون های کثیف را از بدن به بیرون بریزد و از بروز عفونت، خارش در ناحیه واژن و … جلوگیری شود.

صادرات انواع برگه قیسی شیرین

صادرات انواع برگه قیسی شیرین برگه قیسی ایران به دلیل کیفیت بسیار بالا نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای خارجی نیز خریداران مخصوص به خود را دارد و این محصول به صورت عمده به تمامی نقاط جهان صادر می شود.

خرید قیسی شیرین توسط کشورهای خارجی بیشتر در نوع قیسی های تیزابی مرسوم است، اما نوع آفتابی آن نیز خریداران مخصوص به خود را دارد.

کشور ایران برای صادرات انواع برگه قیسی به کشورهای خارجی محصول مورد نظر خود را از طریق مرزهای آبی و یا خاکی به سایر کشورها صادر می نماید و در هنگام صادرات محصول از کامیون های مخصوص استفاده می کند تا برگه در هنگام حمل و نقل و حرارت زیاد دچار کپک زدگی نشود.

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی ایران، صادرات برگه قیسی یکی از روشهای ارزآوری برای ایران به شمار می رود.

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *