مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

قیمت انواع برگه زردآلو تیزابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت برگه‌زردآلو آفتابی و تیزابیتهیه ارزانترین انواع برگه زردآلو تیزابی
انواع برگه زردآلو تیزابی

قیمت انواع برگه زردآلو تیزابی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و از مهمترین آنها می توان به کیفیت این محصول، نوع بسته بندی، و … اشاره کرد. لازم به ذکر است قیمت انواع برگه زردآلو در خریدهای کلی و بی واسطه به علت دخالت نداشتن واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است و امروزه اغلب افراد این نوع خرید را ترجیح می دهند.

قیمت انواع برگه زردآلو تیزابی

تفاوت برگه‌زردآلو آفتابی و تیزابی

تفاوت برگه زردآلو آفتابی و تیزابی چیست؟ این محصول در روش خشک کردن، رنگ و اندازه، کیفیت و قیمت و … با هم متفاوت می باشند. برای تهیه برگه زردآلو آفتابی از بهترین انواع زردآلو استفاده می شود. پس از تمیز کردن آنها را در مقابل نور خورشید بر روی پارچه تمیز پهن می کنند تا به خوبی خشک شوند که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه معمولا در عرض دو الی سه هفته آماده می شود.

برگه زرد آلو تیزابی با استفاده از محلول تیزاب خشک می شود. به این صورت که پس از شستن و تمیز کردن زردآلو ها آنها را به مدت یک دقیقه در محلول تیزاب قرار می دهند. سپس در روی توری های فلزی قرار داده تا به خوبی خشک شوند. در این روش عملیات فرآوری و خشک کردن برگه زرد آلو زودتر انجام می شود و رنگ و اندازه آن بر خلاف برگه زردآلو آفتابی تغییری نمی کند. از برگه زردآلو تیزابی اغلب برای صادرات استفاده می شود. زیرا ماندگاری بسیار خوبی دارد و بسیار خوشرنگ و خوشمزه می باشد.

 

تفاوت برگه‌زردآلو آفتابی و تیزابی

تهیه ارزانترین انواع برگه زردآلو تیزابی

یکی از راه های مناسب برای تهیه ارزانترین انواع برگه زردآلو تیزابی مراجعه به همین سایت می باشد. می توانید بهترین برگه زردآلو را به صورت غیر حضوری و با کیفیتی عالی خریداری نمایید. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب صرفه جویی خوبی صورت می گیرد. کارشناسان فروش مشتری را برای خریدی آسان تر راهنمایی می کنند. تا بتواند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه محصول دلخواه را انتخاب و سفارش دهد.

این روزها شرکت های تولیدی متعددی در حوزه تولید انواع برگه زردآلو مشغول فعالیت می باشند. ابن محصول به روش های مختلف ازجمله برگه زردآلو تیزابی، برگه زردآلو گوگردی، برگه زردآلو صنعتی و آفتابی و ‌…. خشک و فرآوری می شود. هر کدام از آنها از لحاظ ویژگی و خصوصیات اندکی با هم متفاوت می باشند. برگه زردآلو پس از آماده شدن در شرکت های تولیدی در بسته بندی های استاندارد و متنوع در اوزان مختلف راهی  بازار فروش در داخل و خارج از کشور می شود. انواع برگه زردآلو تیزابی علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می شود.

 

تهیه ارزانترین انواع برگه زردآلو تیزابی

اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *