مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه انواع برگه زردآلو آفتابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص برگه زردآلو برای کبد چربتوزیع عمده برگه زردآلو آفتابی

برگه های زرد آلو یکی از خوش طعم ترین فرآورده حاصل از زردآلو ها به شمار می آید که معمولا به دو صورت آفتابی و تیزآبی در بازار ها یافت می گردد.

ارائه انواع برگه زردآلو آفتابی به شکل های متفاوتی انجام شده و متقاضیان می توانند سفارش های عمده و خرده را به این مجموعه بسپارند که با بهترین قیمت محصول مورد نظر را ارائه می دهد.

ارائه انواع برگه زردآلو آفتابی

خواص برگه زردآلو برای کبد چرب

خواص برگه زردآلو برای کبد چرب برگه زرآلو دارای خواص شگفت انگیزی است که یکی از مهم ترین آن ها به درمان کبد چرب می باشد؛

  • زردآلو های خشک شده حاوی مقادیر بشیار بالایی از کولین هستند، کولین هم نوعی ماده بسیار کمک کننده به کبد می باشد و می تواند با آزاد سازی چربی ها، از شدت این بیماری بکاهد.
  • برگه های زردآلو حاوی مواد سم زدای بدن هستند، مصرف آن می تواند کبد را به خوبی شست و شو داده و هر نوع سمی که در آن تجمع یافته را پاکسازی کند و به این ترتیب با بهبود عملکرد آن، کبد چرب هم درمان خواهد شد.
  • می تواند از میزان اسید های چرب اشباع شده غذا ها بکاهد و مانع از ذخیره بیش از حد آن ها در کبد شود، به این منظور توصیه می گردد که قبل از غذا حتما دو یا چهار عدد از آن مصرف شود.
  • تجمع چربی ها و التهاب سلول های کبدی می تواند سبب ایجاد سیروز کبدی به دنبال کبد چرب گردد و دلیل آن آسیب سلول و تبدیل شدن به یک سلول سرطانی است، برای جلوگیری از آن برگه های زردآلو حاوی مقادیر بسیار بالایی از مواد ضد سرطانی هستند که با این سلول های سرطانی مبارزه می کند.

توزیع عمده برگه زردآلو آفتابی

توزیع عمده برگه زردآلو آفتابی

  • توزیع عمده برگه زرآلو آفتابی در مقدار های بالای چند کیلو گرم انجام شده و به این منظور از ظروف پلاستیکی مخصوص همراه با سلفون استفاده می شود تا بهداشت محصول حفظ گردد.
  • محصول توزیع شده توسط مرکز فروش ما، برگه زردآلو درجه یک بوده که به راحتی می توان از ظاهر آن متوجه کیفیت شد، چرا که کاملا زرد رنگ شده و پوسته صاف و یک دستی دارد که نشان می دهد از زردآلو های کاملا تازه و رسیده تولید شده است
  • خرید آن از این مرکز بسیار آسان بوده چرا که امکان خرید های آنلاین از طریق همین سایت فراهم شده است و مشتریان از سراسر کشور می توانند با اطمینان خاطر بهترین برگه ها را تهیه نمایند.
  • قیمت ها هم متناسب با نوع خرید خواهد بود، مثلا خرید های کلی قیمت های ارزان تری دارد، از طرفی می توان قیمت ها را با تماس گرفتن هم استعلام کرد.
اکبر سرتیپی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آفی شما را به خرید بهترین خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *